Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
SSV Højfyn
Kerteminde BK
U9 B dr. (15) 5:5 - 4/5 - Lør. I OB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
OB
Dalum IF (piger)
U9 B dr. (15) 5:5 - 4/5 - Lør. I OB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Stige Boldklub 2017
SSV Højfyn
U9 B dr. (15) 5:5 - 4/5 - Lør. I OB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Kerteminde BK
OB
U9 B dr. (15) 5:5 - 4/5 - Lør. I OB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Dalum IF (piger)
Stige Boldklub 2017
U9 B dr. (15) 5:5 - 4/5 - Lør. I OB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
SSV Højfyn
OB
U9 B dr. (15) 5:5 - 4/5 - Lør. I OB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Kerteminde BK
Dalum IF (piger)
U9 B dr. (15) 5:5 - 4/5 - Lør. I OB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
OB
Stige Boldklub 2017
U9 B dr. (15) 5:5 - 4/5 - Lør. I OB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
OB
Boldklubben Marienlyst
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
OB
Boldklubben Marienlyst
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
OB
Søndersø BK
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:45
OB
Holluf Pile-Tornbjerg IF
UHT
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
OB
MG & BK
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
OB
Langeskov IF
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:45
OB
BBB
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:45
OB
Farum Boldklub
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
OB
Haderslev FK
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 602
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
OB
ØB
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
OB
Aarslev BK
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
OB
Fjordager IF
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:45
OB (2)
Næsby BK
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U15 drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
OB
Boldklubben Marienlyst
ANN
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
OB
Dalum IF
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:00
OB
SfB
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
OB
Varde IF
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 703
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
OB
Chang
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
OB
Jelling fS
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 728
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
OB
Nyborg G & IF
U19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
OB
Tarup-Paarup IF
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
OB
SfB
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
OB
Otterup B & IK
U11 dr. 8:8 B (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
OB
AaB
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
OB
FC Nordsjælland
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
OB Q
Næstved HG
Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
OB
Oversidder
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
OB
SSV Højfyn
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
OB
Dalby IF
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
OB
Glamsbjerg IF
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
OB
BBB/SB
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
OB
Boldklubben Marienlyst
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:45
OB
KFUM.s BK
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
OB
Højby S & G
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
OB
Strib/Båring
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
OB
Agedrup-Bullerup BK
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
OB
Oversidder
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
OB
AaB
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
OB
AaB
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
OB
Sanderum BK
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:45
OB
BBB/SB
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:30
OB
Hedensted IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 728
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:30
OB
Oversidder
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|